Oluline

NB! ÕPPEKORRALDUS 8.–12.03.2021 11. september KSG

Esmaspäevast, 08.03.2021 kehtib Kadrioru Saksa Gümnaasiumis järgmine õppetöö korraldus:

1. kontaktõppel koolis 1.- 4. klassid ja väikeklassid;
  2. distantsõppel kodus 5.- 12. klassid;
  3. 6.-9.kl konsultatsioonid vastavalt graafikule alates kella 15.00-st koolimajas;
  4. gümnaasiumi järelarvestuste nädal.

12.03.2021 on põhikooli 6.- 9.kl 2. trimestri lõpp.

MÄE MAJA

1.-4. klassi ja väikeklasside õpilastel toimub tavapärane kontaktõpe koolis tunniplaani alusel.

5. klasside õpilastel toimub distantsõpe tunniplaani alusel online-tundidena. Täpsem info online –tundide toimumise kohta kajastub eKoolis koduste ülesannete all.

ORU MAJA

Väikeklassiõpilastel toimub tavapärane kontaktõpe koolis tunniplaani alusel.

Distantsõppel kodus toimub õppimine ja õpetamine tunniplaani alusel online – tundidena.

Info online-tundide täpse toimumise ja õppeülesannete kohta kajastub eKoolis koduste ülesannete all.

Edasistest õppekorralduse muudatustest teatame kodulehel.

1. kontaktõppel koolis 1.- 4. klassid ja väikeklassid;
  2. distantsõppel kodus 5.- 12. klassid;
  4. gümnaasiumi järelarvestuste nädal.

12.03.2021 on põhikooli 6.- 9.kl 2. trimestri lõpp.

MÄE MAJA

ORU MAJA

Väikeklassiõpilastel toimub tavapärane kontaktõpe koolis tunniplaani alusel.

Edasistest õppekorralduse muudatustest teatame kodulehel.