Oluline

NB! ÕPPEKORRALDUS alates 17.05.2021 10. märts KSG


Vastavalt Vabariigi Valitsuse otsusele jätkavad alates 17.05.2021 kõik õpilased õppetööd kontaktõppel. Õppetöö toimub vastavalt kehtivale tunniplaanile.

Rakendame kontaktõppe ajal juba eelnevalt kinnistatud hajutusmeetmeid.

Tegutseme võimalikult turvaliselt ja vastavalt Haridus- ja Teadusministeeriumi juhisele, vanemad kui 12-aastased peavad koolis kandma maski.


MÄE MAJA

1.-5. klass õppetöö toimub koduklassides kehtiva tunniplaani alusel.

 

ORU MAJA

Õppetöö korraldus koduklassides

  • Klassidel on oma koduklassid (erand tööõpetus, muusika, kunst, kehaline kasvatus).
  • Õpetajad liiguvad oma tundideks vastava klassi juurde nende koduklassi.
  • Õpetajad ja õpilased kannavad tundides isikukaitsevahendeid. 
  • Ainetunni lõppedes desinfitseerib aineõpetaja oma laua ja avab õhutamiseks klassiruumi aknad.
  • Vahetunnid veedavad õpilased oma koduklassis, koridorides liikumine vajadusel (WC, sööma minemine, erandjuhtudel liikumine ainetundi). 
  • Vahetunni ajal toimub klassiruumi õhutamine

 

Koolimajas liikumine                                                                                        

  • Üles liikumine toimub Laulupeo tänava poolsetest treppidest.
  • Alla liikumine toimub Vilmsi tänava poolsetest treppidest.
  • Koridorides järgitakse rangelt parema käe reeglit.
  • Ühesuunaline liikumine sööklas (ühest uksest sisse, teisest välja).

     Koduklasside ruumid Oru majas

klass

Koduklassi ruum

Klassijuhataja

6.a

303

Ants Ivask

6.b

305

Elina Ivanov

6.c

307

Kristel Vaiksaar

6.d

213

Kadri Barr

6.k

408

Katerina Baum

7.a

113

Jürgen Peil

7.b

306

Anne Tiitson

7.c

211

Elle Hein

7.d

201

Katre Tuisk

7.k

204

Anneli Sepp

7.v

404

Tõnu Tammar

8.a

308

Piret Järvela

8.b

401

Rannar Park

8.c

405

Margit Randver

8.d

406

Evelyn Vill-Kotsalainen

8.k

212

Oksana Zorina

9.a

301

Eliis-Beth Rosen

9.b

304

Maire Künnap

9.c

501

Jaanika Kall

9.d

214

Merilin Rooba

9.k

210

Kaja Võlma

9.v

502

Ester Kaidro

10-1

411

Olaf Korallus

10-2

410

Reet Lend

10-3

508

Kristel Vaiksaar

11-1

503

Ivo Parmas

11-2

403

Maria Metsaorg

11-3

310

Viive Tammsaar

 

 

Vastavalt Vabariigi Valitsuse otsusele jätkavad alates 17.05.2021 kõik õpilased õppetööd kontaktõppel. Õppetöö toimub vastavalt kehtivale tunniplaanile.

Rakendame kontaktõppe ajal juba eelnevalt kinnistatud hajutusmeetmeid.

Tegutseme võimalikult turvaliselt ja vastavalt Haridus- ja Teadusministeeriumi juhisele, vanemad kui 12-aastased peavad koolis kandma maski.


MÄE MAJA

1.-5. klass õppetöö toimub koduklassides kehtiva tunniplaani alusel.

 

ORU MAJA

Õppetöö korraldus koduklassides

  • Klassidel on oma koduklassid (erand tööõpetus, muusika, kunst, kehaline kasvatus).
  • Õpetajad liiguvad oma tundideks vastava klassi juurde nende koduklassi.
  • Õpetajad ja õpilased kannavad tundides isikukaitsevahendeid. 
  • Ainetunni lõppedes desinfitseerib aineõpetaja oma laua ja avab õhutamiseks klassiruumi aknad.
  • Vahetunnid veedavad õpilased oma koduklassis, koridorides liikumine vajadusel (WC, sööma minemine, erandjuhtudel liikumine ainetundi). 
  • Vahetunni ajal toimub klassiruumi õhutamine

 

Koolimajas liikumine                                                                                        

  • Üles liikumine toimub Laulupeo tänava poolsetest treppidest.
  • Alla liikumine toimub Vilmsi tänava poolsetest treppidest.
  • Koridorides järgitakse rangelt parema käe reeglit.
  • Ühesuunaline liikumine sööklas (ühest uksest sisse, teisest välja).

     Koduklasside ruumid Oru majas

 

 

klass

Koduklassi ruum

Klassijuhataja

6.a

303

Ants Ivask

6.b

305

Elina Ivanov

6.c

307

Kristel Vaiksaar

6.d

213

Kadri Barr

6.k

408

Katerina Baum

7.a

113

Jürgen Peil

7.b

306

Anne Tiitson

7.c

211

Elle Hein

7.d

201

Katre Tuisk

7.k

204

Anneli Sepp

7.v

404

Tõnu Tammar

8.a

308

Piret Järvela

8.b

401

Rannar Park

8.c

405

Margit Randver

8.d

406

Evelyn Vill-Kotsalainen

8.k

212

Oksana Zorina

9.a

301

Eliis-Beth Rosen

9.b

304

Maire Künnap

9.c

501

Jaanika Kall

9.d

214

Merilin Rooba

9.k

210

Kaja Võlma

9.v

502

Ester Kaidro

10-1

411

Olaf Korallus

10-2

410

Reet Lend

10-3

508

Kristel Vaiksaar

11-1

503

Ivo Parmas

11-2

403

Maria Metsaorg

11-3

310

Viive Tammsaar