Koolielu

Huviringid

Kadrioru Saksa Gümnaasiumis toimuvad 2018/2019. õa järgmised TASULISED huviringid.

1) KÄSITÖÖRING

Käsitööring on mõeldud 6.–9. klasside õpilastele.

Eesmärgiks on arendada käelist tegevust, anda uusi teadmisi ja luua võimalus loovalt tegutseda.

Uurime rahvuslikke mustreid ja kirju ning kasutame neid esemete tegemisel. Räägime loodushoiust ja materjalide taaskasutusest, õpime tundma looduslikke materjale ja nende omadusi, saame teadmisi ning oskusi kasutada erinevaid materjale tööde valmistamisel.

Vildime erinevates tehnikates.

Valmistame tähtpäevadeks kaunistusi.

Punume rahvuslikus stiilis paela, vööd.

Õmbleme lihtsamat lapitööd.

Heegeldame.

Juhendaja: Anne Tiitson

Maksumus: 11€/kuu

Toimumisaeg: ESMASPÄEVAL Oru maja käsitöö klassis (509) kell 14:45–15:30

REGISTREERUDA SAAB SIIN.

2) PUUTÖÖRINGIS on kolm vaba kohta

Puutööring on mõeldud 4.–5. klassi õpilastele. Huviringi ootame noori (nii poisse kui ka tüdrukuid), kes soovivad oma kätega midagi valmis meisterdada.

Tunnis valmistakse 3–4 liikmelistes gruppides erinevaid esemeid, nt väiksemad mööbliesemed ja lauamängud.

Juhendaja: Raimo Sau

Maksumus: 11€/kuu

Osalejate maksimum arv: 10 õpilast

Toimumisaeg: TEISIPÄEVAL Mäe maja puutöö klassis kell 15:45–16:30

REGISTREERUDA SAAB SIIN.

3) KITARRIRING

Kitarriring on mõeldud õpilastele alates 1. klassist.

Kitarriringi grupitundidesse (umbes 6 osalejat rühmas) ootame noori, kellel on huvi praktiliste pillimänguoskuste omandamiseks. Tunnid koosnevad kitarrimängu algtõdede õpetamisest ja spetsiaalsetest harjutustest.

Juhendaja: Kaarel Liiv

Maksumus: 17€/kuu

Toimumisaeg: ESMASPÄEVAL Oru maja muusikaklassis (119)

REGISTREERUDA SAAB SIIN.

4) TRUMMIRING on komplekteeritud

Trummiring on mõeldud õpilastele alates 3. klassist.

Trummiring õpetab noortele rütmitunnetust, arendab käelisi ja motoorset tegevust, pakub eneseväljenduse võimalust ning sotsiaalsete oskuste arendamist.

Juhendaja: Jon-Arnold Mikiver

Maksumus: 45€/kuu

Tund on INDIVIDUAALNE.

Osalejate maksimum arv: 4 õpilast