Õppeaasta lõpuaktused Mäe majas 11. juuni KSG

Täna toimusid Mäe maja õppeaasta lõpuaktused!

Aktustel pidas kõne direktor Imbi Viisma, esinesid õpetaja Piret Moora saksa keele rühmade õpilased 2.mrs ja 4.d klassist, lauluga esines 2.r klassi õpilane Adelia Tavarjan.
1.-3. klasside aktusel esinesid võistlustantsuga 3.v klassi õpilane Timothy Moutsinga ja tema paariline Liisbet Saaremägi.
4.-6. klasside aktusel esinesid võistlustantsuga 6.s klassi õpilane Johann Marten Rahula ja tema paariline Victoria Makarov. Aktusel anti üle kiituskirjad, kiidukirjad saksa keele tasemetööde eest ja tänati klassijuhatajaid.

Ilusat suvevaheaega ja kohtume Mäe majas juba sügisel!

Täna toimusid Mäe maja õppeaasta lõpuaktused!

Ilusat suvevaheaega ja kohtume Mäe majas juba sügisel!