Üleminekuklasside lõpuaktus Oru majas 12. juuni KSG

12. juunil toimus Oru majas 7.-8. ning 10.-11. klasside kooliaasta lõpuaktus.

Aktusel kõneles gümnaasiumi õppetooli juht Mihkel Kõrbe ja kooli direktor Imbi Viisma, õpilastele jagati kiituskirju ja tänati klassijuhatajaid. Muusikalist vahepala esitas 11. klassi õpilane Ando Temmo Torm ning 11. klassi õpilane Sofia Baranov. Aktusel andsid 12.klassi õpilased pidulikult üle ka liputoimkonna juhtimise edasi 11. klassi õpilastele.

Kohtumiseni uuel õppeaastal ja kaunist suve!

12. juunil toimus Oru majas 7.-8. ning 10.-11. klasside kooliaasta lõpuaktus.

Kohtumiseni uuel õppeaastal ja kaunist suve!