Kuu haridustegu 21. aprill KSG

2020. aasta märtsi kuu haridusteona tunnustas Tallinna Haridusamet Kadrioru Saksa Gümnaasiumi tugimeeskonna eestvedamisel koostatud juhendmaterjalide loomist distantsõppe toetamiseks.

Tugimeeskond on loonud infokirju ja juhiseid tervele kooliperele - õpilastele, vanematele, kolleegidele. Juhendeid on jagatud ka erinevates kogukondades ning need on leidnud tunnustust ja kasutamist paljudes Eesti koolides. Üks enamkasutatavaid on juhendmaterjal õpilastele online-tundides osalemiseks.