KSG avatud uste päev 10. kl sisseastujatele 26. veebruar KSG

Neljapäeval, 5. märtsil 2020 kell 16.00 Oru majas (Gonsiori 38)

Oled lõpetamas 9. klassi?
Oled ambitsioonikas?
Sul on palju küsimusi ja sa oled uudishimulik?
Tead, et saksa keele oskus annab Sulle olulise konkurentsieelise tulevikus?

Kui vastasid vähemalt ühele küsimusele JAATAVALT, siis ootame Sind külla! Kutsume Sind kooliga tutvuma – meie õppesuundade, õpetajate, kaasõpilaste ja ka majaga – sõna võtavad nii koolijuhid kui õpilased! Soovijatel võimalus osa õppesuundade proovitundidest.
Avatud uste päeva kava:
16.00–16.30 – õppesuundade proovitunnid (saksakeelne majandusõpe, digitootedisain, loodusained, sotsiaalained)
Proovitundidesse registreerumine 4. märtsini siin.
16.30–17.15 – ühiskatsete, gümnaasiumi õppekorralduse ja õpilasürituste tutvustus auditooriumis I korrusel ruumis 112

Meie õppesuundadega on võimalik tutvuda siin.

Kohtumiseni avatud uste päeval!

Neljapäeval, 5. märtsil 2020 kell 16.00 Oru majas (Gonsiori 38)

Oled lõpetamas 9. klassi?
Oled ambitsioonikas?
Sul on palju küsimusi ja sa oled uudishimulik?
Tead, et saksa keele oskus annab Sulle olulise konkurentsieelise tulevikus?

Avatud uste päeva kava:
Proovitundidesse registreerumine 4. märtsini siin.

Meie õppesuundadega on võimalik tutvuda siin.

Kohtumiseni avatud uste päeval!