Uudised

Eesti Vabariigi 106. aastapäeva aktus Oru majas 23. veebruar KSG


Täna tähistasime Oru majas Eesti Vabariigi 106. aastapäeva!

Külalisesinejaks oli meie kooli vilistlane ja välisluureameti juht, Kaupo Rosin! Luuletust olid esitamas meie Mäe maja 1.D klassi õpilased. Kõnelemas olid ka meie 11. klassi õpilane ja direktor. Tantsusammudega tegid aktuse soojaks meie külalised - Tantsuansambel Lee! Suure panuse andis ka meie liputoimkond, kes juhatas aktuse sisse ja ka selle lõpetas.
 
Soovime kõigile ilusat Eesti Vabariigi106. sünnipäeva!

 

Täna tähistasime Oru majas Eesti Vabariigi 106. aastapäeva!

Külalisesinejaks oli meie kooli vilistlane ja välisluureameti juht, Kaupo Rosin! Luuletust olid esitamas meie Mäe maja 1.D klassi õpilased. Kõnelemas olid ka meie 11. klassi õpilane ja direktor. Tantsusammudega tegid aktuse soojaks meie külalised - Tantsuansambel Lee! Suure panuse andis ka meie liputoimkond, kes juhatas aktuse sisse ja ka selle lõpetas.
 
Soovime kõigile ilusat Eesti Vabariigi106. sünnipäeva!