Uudised

Aacheni lepingu allkirjastamine aastapäeva Tallinna Euroopa Koolis 12. veebruar KSG


Möödunud aasta 22. jaanuaril tähistasid Prantsusmaa ja Saksamaa 56 aasta möödumist Elysée’ lepingu allkirjastamisest kahe riigi vahel uue koostöö- ja integratsioonilepingu sõlmimisega, mis kirjutati alla Aachenis, Saksamaal. Sel aastal soovisid mõlema riigi suursaadikud Eestis härra Eric LAMOUROUX ja proua Christiane Constanze HOHMANN tähistada Aacheni lepingu allkirjastamise aastapäeva Tallinna Euroopa Koolis. Täna toimunud kohtumisel arutleti Prantsusmaa ja Saksamaa suursaadikute ja publiku vahel Euroopa Liidu suhete mineviku, oleviku ja tuleviku teemal. Osalesid Tallinna Euroopa Kooli, Kadrioru Saksa Gümnaasiumi 11.1, Tallinna Prantsuse Lütseumi ja Tallinna Saksa Gümnaasiumi õpilased. Meie õpilasi saatsid saksa keele õpetajad Kersti Sõstar, Silke Kachelmann ja Diana Kollin-Poom.

Möödunud aasta 22. jaanuaril tähistasid Prantsusmaa ja Saksamaa 56 aasta möödumist Elysée’ lepingu allkirjastamisest kahe riigi vahel uue koostöö- ja integratsioonilepingu sõlmimisega, mis kirjutati alla Aachenis, Saksamaal. Sel aastal soovisid mõlema riigi suursaadikud Eestis härra Eric LAMOUROUX ja proua Christiane Constanze HOHMANN tähistada Aacheni lepingu allkirjastamise aastapäeva Tallinna Euroopa Koolis. Täna toimunud kohtumisel arutleti Prantsusmaa ja Saksamaa suursaadikute ja publiku vahel Euroopa Liidu suhete mineviku, oleviku ja tuleviku teemal. Osalesid Tallinna Euroopa Kooli, Kadrioru Saksa Gümnaasiumi 11.1, Tallinna Prantsuse Lütseumi ja Tallinna Saksa Gümnaasiumi õpilased. Meie õpilasi saatsid saksa keele õpetajad Kersti Sõstar, Silke Kachelmann ja Diana Kollin-Poom.