KSG kevadkontsert 16. mai KSG

15.05 toimus meil Oru majas ühine kevadkontsert!

Kavas olid etteasted nii Mäe kui ka Oru maja õpilaste poolt. Esinesid mitmed koosseisud - Mäe maja, Oru maja, 6. klasside ning mees- ja naisansamblid. Lisaks oli võimalik näha toimunud lauluvõistluse "KSG sucht den Superstar" osavõtjate saksakeelset esitust 3MRDS õpilaste poolt. Esinemas sai näha ka meie kooli suurimat koosseisu, milleks on mudilaskoor. Ilusat muusikat sai kuulda ka Melissa-Elise Kase poolt metsasarvel, Olga Maria Veispaki poolt klaveril ja Elena Poletaeva poolt akordionil.

Muusikalistele numbritele vahelduseks oli võimalik näha Briti ja Johanna võimlemiskava, kuulda Lea Wagneri esitatud luuletust ning vaadata saksakeelset näidendit tänapäevasest O.Lutsu "Kevade" versioonist 9AD õpilaste poolt.

Oli meeleolukas kontsert!

15.05 toimus meil Oru majas ühine kevadkontsert!

Oli meeleolukas kontsert!