Täiendav vastuvõtt 10. klassi 2021/2022

Täiendav vastuvõtt 10. klassi saksakeelse majandusõppe õppesuunale

Kolme kooli ühiskatsetel raames toimunud vastuvõtt saksakeelse majandusõppe õppesuunale on lõppenud ja kuulutatud välja täiendav vastuvõtt vabadele kohtadele. Kandideerimiseks on vajalik väga hea saksa keele oskus (B1-tasemel) ja motivatsioon õppida kolme aasta jooksul õppesuuna aineid saksa keeles.

Õpilased, kes on sooritanud kolme kooli ühiskatsete ainetestid, täiendavaid aineteste sooritama ei pea ja on kutsutud otse vestlusele. Vestlused saksakeelse majandusõppe suunale toimuvad 7. juunil ajavahemikus 11.30-14.45. Vestlused toimuvad saksa keeles.

Õpilased, kes ei ole aineteste sooritanud (eesti keel, matemaatika, inglise keel), sooritavad ainetestid 7. juunil enne vestlusi 9.00-12.30.

Õpilasi informeeritakse meili teel vestluse ja testide sooritamise ajast ja kohast pärast registreerumise lõppu (4.06.2021 kell 23:59).

Saksakeelse majandusõppe õppesuuna täiendvale vastuvõtule registreerimine toimub siin: https://forms.gle/yFwfArUuFJp1f91M8

Täiendav vastuvõtt 10. klassi saksakeelse majandusõppe õppesuunale