Euroopa Keeltepäev 26. september KSG

26. september oli Oru majas argisest koolipäevast pisut erilisem – tähistasime Euroopa keeltepäeva!

Iga 7.-12. klassi õpilane sai võimaluse valida endale eriilmeliste töötubade hulgast just see endale meelepärane. Keeletubade teemad ulatusid Aafrikaga seotud keelelugudest kuni bioloogiliste keelefaktideni välja, õpiti mõnd põnevat uut võõrkeelt, eri keeltes löödi laul lahti, visandati ja kaunistati keelepuid ning kuulati väljaspoolt maja saabunud põnevate võõramaiste külaliste keelelugusid.

Aulas toimus keeleväänajate tuleproov - inglise, saksa ja eesti keelele keerati korralikult vinti peale, iga soovija sai testida oma keele lobedust ja painduvust.

Keeltepäeva postrivõistlusele "Meie klassi lemmiksõnad" valmis hulk pilkupüüdvaid reklaamplakateid, mis kaunistavad veel praegugi klasside uksi. Võistluse võitjaks osutus FB hääletusel enim laike saanud 9.D klassi tiimi poster. Palju õnne!

Tänu vahvlikohviku osavale tiimile levis Oru majas keeltepäeval magus vahvlilõhn ja soovijad said suu magusaks.

Suur aitäh kõigile keeltepäeva õnnestumisse panustamast!
Kohtumiseni 2025. aasta Euroopa keeltepäeval!

Suur aitäh kõigile keeltepäeva õnnestumisse panustamast!
Kohtumiseni 2025. aasta Euroopa keeltepäeval!