Uudised

Võrratu kohtumine Saksamaa noorte sümfooniaorkestriga 08. oktoober KSG


Täna, 8. oktoobril oli KSGs külas Saksamaa Noorte Sümfooniaorkester (Landes-Jugend-Symphonie-Orchester Saar).

Õnnelikud olid need, kellele sai osaks ühine muusikatund koos orkestriga. Õpilasteni jõudsid katkendid Weberi, Mozarti, Brahmsi loomingust, samuti oli õpilastel tänu orkestrile hea võimalus muusikainstrumente tundma õppida.

Meie kooli poolt esines orkestrile tänutäheks 10. klassi õpilane Maili Kasksaar.

 

Täna, 8. oktoobril oli KSGs külas Saksamaa Noorte Sümfooniaorkester (Landes-Jugend-Symphonie-Orchester Saar).

Õnnelikud olid need, kellele sai osaks ühine muusikatund koos orkestriga. Õpilasteni jõudsid katkendid Weberi, Mozarti, Brahmsi loomingust, samuti oli õpilastel tänu orkestrile hea võimalus muusikainstrumente tundma õppida.

Meie kooli poolt esines orkestrile tänutäheks 10. klassi õpilane Maili Kasksaar.