Uudised

Uus rahvusvaheline Erasmus+ projekt 19. september KSG


Nädalavahetusel, 14.–18. septembril sai alguse meie kooli uus rahvusvaheline Erasmus+ projekt "Fit for Future - Sustainable Learning". Kadrioru Saksa Gümnaasium on ühendanud jõud Elisabethschulega Marburigist Saksamaalt, Salesianos San Juan Bosco kooliga Granadast Hispaaniast, Ecole Massillioniga Pariisist Prantsusmaalt ja Maunulan ühteiskoulu ja Helsingin matematiikkalukioga Helsingist Soomest. Kohtumisel osalesid koolide projektide koordinaatorid, et täpsemalt paika panna õpilasvahetustel toimuvad õpitoad ja üritused.

Nädalavahetusel, 14.–18. septembril sai alguse meie kooli uus rahvusvaheline Erasmus+ projekt "Fit for Future - Sustainable Learning". Kadrioru Saksa Gümnaasium on ühendanud jõud Elisabethschulega Marburigist Saksamaalt, Salesianos San Juan Bosco kooliga Granadast Hispaaniast, Ecole Massillioniga Pariisist Prantsusmaalt ja Maunulan ühteiskoulu ja Helsingin matematiikkalukioga Helsingist Soomest. Kohtumisel osalesid koolide projektide koordinaatorid, et täpsemalt paika panna õpilasvahetustel toimuvad õpitoad ja üritused.