TV 10 Olümpiastarti 28. jaanuar KSG

25. jaanuari osales KSG esindus vabariiklikul TV 10 Olümpiastarti II etapil Lasnamäe Kergejõustiku hallis.
Parima tulemuse eest hoolitses Hendrik Markus Haug, kes tegi PN vanuseklassi teivashüppes isikliku rekordi 2.31 m ning saavutas 6. koha! Aitäh, treener Mairo Tänav, Erki Noole Kergejõustikukoolist.

Kooli eest olid võistlustules veel järgmised õpilased:
Rosanne Vassus TN kaugushüpe ja 60 m tõkkejooks,
Grete Kurg TN kaugushüpe ja 60 m tõkkejooks,
Andrei Onitštšik PN 60 m tõkkejooks,
Hendrik Markus Haug PN teivashüpe ja 60 m tõkkejooks,
Agne Bauman TV 60 m tõkkejooks,
Jolanta Petraitis TV 60 m tõkkejooks,
Kreete Pedajas TV teivashüpe,
Riia Katariina Laas TV teivashüpe.

Aitäh klubidele ja treeneritele: Mairo Tänav, Kädy Tänav Tänak, Piret Tamm, Holger Peel, Liina Peel, Martin Kivimaa, Hanna Otsman.

Lisaks sportlastele on meie õpilased ka kohtunikena kõrges mängus sees – Hanna Otsman tegutses EKJLi professionaalse kergejõustiku kohtunikuna teivashüppe sektoris.

Kooli eest olid võistlustules veel järgmised õpilased:
Rosanne Vassus TN kaugushüpe ja 60 m tõkkejooks,
Grete Kurg TN kaugushüpe ja 60 m tõkkejooks,
Andrei Onitštšik PN 60 m tõkkejooks,
Hendrik Markus Haug PN teivashüpe ja 60 m tõkkejooks,
Agne Bauman TV 60 m tõkkejooks,
Jolanta Petraitis TV 60 m tõkkejooks,
Kreete Pedajas TV teivashüpe,
Riia Katariina Laas TV teivashüpe.