Uudised

TV 10 Olümpiastarti 09. detsember KSG


Laupäeval, 8. detsembril osalesid meie kooli 3.–7. klasside kergejõustiku võistkond järgmises koosseisus: GRETE KURG, JOLANTA PETRAITIS, ROSANNE VASSUS, HENDRIK MARCUS HAUG, KRISTJAN RANDVEER, KRISTEL TEEVÄLI, AGNE BAUMAN, DAGE SÖREN SALSTRÖM ja UKU NURK TV 10 Olümpiastarti vabariiklikul etapil Võrus. 
KSG saavutas 36 kooli seas 12. koha. Ees on ootamas aasta jooksul veel 3 etappi ning kui oleme esimese 12 kooli hulgas, pääseme finaalvõistlusle. 
Väga tubli tulemuse tegi UKU NURK, kes saavutas poiste vanemas vanuseklassis 6. koha isikliku rekordiga 7,80 sekundit. 
Aitäh noorte treeneritele ja spordiklubidele Erki Noole KJK, Kalevi KJK, SK Fortis ja SK Leksi44!

Laupäeval, 8. detsembril osalesid meie kooli 3.–7. klasside kergejõustiku võistkond järgmises koosseisus: GRETE KURG, JOLANTA PETRAITIS, ROSANNE VASSUS, HENDRIK MARCUS HAUG, KRISTJAN RANDVEER, KRISTEL TEEVÄLI, AGNE BAUMAN, DAGE SÖREN SALSTRÖM ja UKU NURK TV 10 Olümpiastarti vabariiklikul etapil Võrus. 
KSG saavutas 36 kooli seas 12. koha. Ees on ootamas aasta jooksul veel 3 etappi ning kui oleme esimese 12 kooli hulgas, pääseme finaalvõistlusle. 
Väga tubli tulemuse tegi UKU NURK, kes saavutas poiste vanemas vanuseklassis 6. koha isikliku rekordiga 7,80 sekundit. 
Aitäh noorte treeneritele ja spordiklubidele Erki Noole KJK, Kalevi KJK, SK Fortis ja SK Leksi44!