Uudised

TV 10 OIümpiastarti 22. mai KSG


Pühapäeval, 19. mail Kadrioru staadionil toimunud TV 10 Olümpiastarti viimasel üksikalade etapil osales ka meie kooli 3.–7. klasside kergejõustiku koondis. Õppeaastas toimus 4 etappi, kus igal etapil võistledi erinevatel kergejõustiku aladel. Punktide kokkuliitmisel selginesid 12 enim punkte kogunud kooli, kes pääsesid TV 10 Olümpiastarti mitmevõistluse finaaletapile 13.–14. juunil Tartus.
Kadrioru Saksa Gümnaasium on aastaid finaali pääsenud, seekord aga jäi puudu ühest võistkonna liikmest ning kool ei pääsenud finaalvõistlusele. Küll aga need noored, kes oma osa panustasid, olid väga tublid ning loodetavasti järgmisel hooajal saame täisvõistkonna uuesti kokku, et üritada finaalipääsu.
4. etapi kavas olid pallivise, kettaheide ning 600 m jooks tüdrukutele ja 1000 m jooks poistele.
KSG esindusse kuulusid järgmised õpilased:
Agne Bauman 6.c klassist – TV vanuseklassi kettaheide, pallivise ja 600 m jooks;
Rosanne Vassus 4.d klassist – TN vanuseklassi pallivise;
Liis Kuusmann 5.b klassist – TN vanuseklassi 600 m jooks;
Kristel Hallang 5.d klassist – TN vanuseklassi pallivise;
Kristjan Randveer 4.d klassist – PN vanuseklassi kettaheide, pallivise ja 1000 m jooks;
Erik Kuusmann 5.b klassist – PN vanuseklassi pallivise ja 1000 m jooks.
 
Noorte võistlemist jälgis ka Vabariigi president Kersti Kaljulaid.
 
Võistkonna esindaja Margit Randver tegeles seekord rohkem maskott Tähekesele elu sissepuhumisega.
 
Täname järgmiseid treenereid: Heiko Väät SK Audentesest, Holger Peel SK Leksi 44st, Kädy Tänav-Tänak Erki Noole KJK Eliidis, Kalevi KJKst!
Pühapäeval, 19. mail Kadrioru staadionil toimunud TV 10 Olümpiastarti viimasel üksikalade etapil osales ka meie kooli 3.–7. klasside kergejõustiku koondis. Õppeaastas toimus 4 etappi, kus igal etapil võistledi erinevatel kergejõustiku aladel. Punktide kokkuliitmisel selginesid 12 enim punkte kogunud kooli, kes pääsesid TV 10 Olümpiastarti mitmevõistluse finaaletapile 13.–14. juunil Tartus.
Kadrioru Saksa Gümnaasium on aastaid finaali pääsenud, seekord aga jäi puudu ühest võistkonna liikmest ning kool ei pääsenud finaalvõistlusele. Küll aga need noored, kes oma osa panustasid, olid väga tublid ning loodetavasti järgmisel hooajal saame täisvõistkonna uuesti kokku, et üritada finaalipääsu.
4.
etapi kavas olid pallivise, kettaheide ning 600 m jooks tüdrukutele ja 1000 m jooks poistele.
KSG esindusse kuulusid järgmised õpilased:
Agne Bauman 6.c klassist – TV vanuseklassi kettaheide, pallivise ja 600 m jooks;
Rosanne Vassus 4.d klassist – TN vanuseklassi pallivise;
Liis Kuusmann 5.b klassist – TN vanuseklassi 600 m jooks;
Kristel Hallang 5.d klassist – TN vanuseklassi pallivise;
Kristjan Randveer 4.d klassist – PN vanuseklassi kettaheide, pallivise ja 1000 m jooks;
Erik Kuusmann 5.b klassist – PN vanuseklassi pallivise ja 1000 m jooks.
 
Noorte võistlemist jälgis ka Vabariigi president Kersti Kaljulaid.
 
Võistkonna esindaja Margit Randver tegeles seekord rohkem maskott Tähekesele elu sissepuhumisega.
 
Täname järgmiseid treenereid: Heiko Väät SK Audentesest, Holger Peel SK Leksi 44st, Kädy Tänav-Tänak Erki Noole KJK Eliidis, Kalevi KJKst!