Tunne riigikaitse ajalugu 12. september KSG

Kas oled huvitatud meie riigi ajaloost ja erinevatest tähtsatest kohtadest? Vabal ajal meeldib looduses liikuda? Otsid uusi kohti, mida avastada? Kui see kõik tekitas uudishimu, siis see konkurss on just Sinu jaoks. Nimelt soovib Eesti NATO Ühing Eesti Vabariigi 100. aastapäeva puhul koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumi, Kaitseministeeriumi, Noorte Kotkaste ja Kodutütarde ning Eesti Sõjamuuseumiga välja kuulutada Loomekonkursi "Tunne riigikaitse ajalugu" II osa. Konkursile on oodatud kõik huvilised olenemata vanuseklassist. Ülesandeks on välja mõelda huvitavaid orienteerumiskaarte, mida konkursi lõppedes saaksid kasutada erinevad Eesti koolid, et teha oma tunde veel põnevamaks. Lisaks on see võimalus saada teada rohkem oma kodukohast või on võimalus üldse sõita teise Eesti otsa ja avastada sealseid paiku.