Töökuulutus matemaatikaõpetajale 27. august KSG

Hea matemaatikaõpetaja, oled erakordne ja eriti vajalik! Tule meie kooliperre ja anna õpilastele võimalus koos kasvamiseks.

Kui tunned, et soovid olla kaasteeline õpilaste kujunemisprotsessi toetamisel, siis ootame just Sind!

Saada palun CV, haridust tõendavate dokumentide koopiad ja motivatsioonikiri e-postiga karolina.miidel@ksg.edu.ee

Omalt poolt pakume kaasaegselt ja mitmekülgselt sisustatud keskkonda nii sportimisvõimalustega kui võimalusega töötada särasilmsete õpilaste ning toetavate ja aktiivsete kolleegidega.

KSG on avatud uutele ideedele!

Täpsemalt loe siit

KSG on avatud uutele ideedele!

Täpsemalt loe siit