Uudised

Tõnu Tammar saab presidendilt teenetemärgi 29. jaanuar KSG


Meie kooli tööõpetuse õpetaja ja metoodik Tõnu Tammar saab presidendilt Kersti Kaljulaid Valgetähe V klassi teenetemärgi. Vabariigi President annab teenetemärgid üle 22. veebruaril Arvo Pärdi Keskuses.

Teenetemärgid on tunnustus Eesti inimestele ja meie toetajatele välisriikides nende sihikindluse eest oma tegevuses ning lojaalsuses põhimõtetele, millele toetub kaasaegne Eesti – avatusele ja demokraatiale, teadmistele ja ettevõtlikkusele, hoolimisele ja märkamisele.

Tõnu Tammar töötab meie koolis alates 2. aprillist 1979 poeglaste tööõpetuse õpetajana.

Palju-palju õnne, meie armas Tõnu!

 

Lugege edasi siit

Meie kooli tööõpetuse õpetaja ja metoodik Tõnu Tammar saab presidendilt Kersti Kaljulaid Valgetähe V klassi teenetemärgi. Vabariigi President annab teenetemärgid üle 22. veebruaril Arvo Pärdi Keskuses.

Teenetemärgid on tunnustus Eesti inimestele ja meie toetajatele välisriikides nende sihikindluse eest oma tegevuses ning lojaalsuses põhimõtetele, millele toetub kaasaegne Eesti – avatusele ja demokraatiale, teadmistele ja ettevõtlikkusele, hoolimisele ja märkamisele.

Tõnu Tammar töötab meie koolis alates 2. aprillist 1979 poeglaste tööõpetuse õpetajana.

Palju-palju õnne, meie armas Tõnu!

 

Lugege edasi siit