Uudised

Toidupanga kevadine toidukogumispäev 14. aprill KSG


7.b klassi õpilased Meriliis Ots, Margaret Roode, Rihard Raave, Liisi Merit Mägi, Karin Maria Tomberg, Desiree Madis, Mirjam Koppel, Piibe Karja ning õpetaja Maire Künnap osalesid Toidupanga kevadisel toidukogumispäeval, sel korral Sikupilli Prismas. Meie koolist oli veel osalemas 9.c klassi õpilane Rebecca Esop oma emaga. Iga heategu on emotsionaalselt rikastav, aga kui sa saad anda oma panuse teiste laste heaoluks, on see kingitus lapselt lapsele!

7.b klassi õpilased Meriliis Ots, Margaret Roode, Rihard Raave, Liisi Merit Mägi, Karin Maria Tomberg, Desiree Madis, Mirjam Koppel, Piibe Karja ning õpetaja Maire Künnap osalesid Toidupanga kevadisel toidukogumispäeval, sel korral Sikupilli Prismas. Meie koolist oli veel osalemas 9.c klassi õpilane Rebecca Esop oma emaga. Iga heategu on emotsionaalselt rikastav, aga kui sa saad anda oma panuse teiste laste heaoluks, on see kingitus lapselt lapsele!