Uudised

Tee rahvusooperile jõuluvideo 07. detsember KSG


KSG noored Mäe maja õpilased osalesid videokonkursil "Tee rahvusooperile jõuluvideo". Kokku esitati meie koolist koguni 6 videot. Konkursi kulminatsiooniks oli pidulik gala rahvusooper Estonias 4. detsembril, kus toimus ka autasustamine. 
Kokku oli esitatud üle 30 video. Võitu koju ei toonud, kuid osalemisrõõm oli üüratu ning tänuks saime ka tohutu suure kommikarbi.

Edu uutel ettevõtmistel!

KSG noored Mäe maja õpilased osalesid videokonkursil "Tee rahvusooperile jõuluvideo". Kokku esitati meie koolist koguni 6 videot. Konkursi kulminatsiooniks oli pidulik gala rahvusooper Estonias 4. detsembril, kus toimus ka autasustamine. 
Kokku oli esitatud üle 30 video. Võitu koju ei toonud, kuid osalemisrõõm oli üüratu ning tänuks saime ka tohutu suure kommikarbi.

Edu uutel ettevõtmistel!