Tallinna Ülikooli rahvusvahelise haridusinnovatsiooni juhtimise magistriõppekava tudengid 04. märts KSG

Teisipäeval, 3. märtsil külastasid Tallinna Ülikooli rahvusvahelise haridusinnovatsiooni juhtimise magistriõppekava tudengid Oru maja. Üliõpilasi sellel õppekaval on lisaks Eestile ka Belgiast, Soomest, Saksamaalt, Gruusiast, Brasiiliast, Ukrainast, Mehhikost, Namiibiast, Hiinast ja Pakistanist. Külastus toimus aine "Innovation in Schools and Classrooms" raames, mille eesmärgiks on tutvuda Eesti koolides tõenduspõhise innovatsiooniga. Külalisi võttis vastu ja kooli tutvustas gümnaasiumi õppetooli juht Mihkel Kõrbe.