Uudised

Tallinna parimad õpilasetlejad on selgunud! 31. jaanuar KSG


28. jaanuaril 2020 toimus Tallinna 32. Keskkoolis traditsiooniline vabariikliku õpilasetlejate konkursi Tallinna eelvoor. Õpilased võistlesid kolmes vanuseastmes: 4.–6. klass, 7.–9. klass ja 10.–12. klass.
Meie kooli 10. klassi õpilane Katariina Pruus oli tekstide esitamisel eriti veenev, nimelt sai ta pärjatud gümnaasiumi arvestuses laureaadi tiitliga.
Palju-palju õnne!

28. jaanuaril 2020 toimus Tallinna 32. Keskkoolis traditsiooniline vabariikliku õpilasetlejate konkursi Tallinna eelvoor. Õpilased võistlesid kolmes vanuseastmes: 4.–6. klass, 7.–9. klass ja 10.–12. klass.
Meie kooli 10. klassi õpilane Katariina Pruus oli tekstide esitamisel eriti veenev, nimelt sai ta pärjatud gümnaasiumi arvestuses laureaadi tiitliga.
Palju-palju õnne!