Uudised

Tallinna Koolinoorte Meistrivõistlused kergejõustikus 03. juuni KSG

28.–29. mail toimusid Kadrioru staadionil järjekordsed Tallinna Koolinoorte Meistrivõistlused kergejõustikus. Kadrioru Saksa Gümnaasiumi esindus kogus kohe hoo üles ja korraldas korraliku medalite saju. Meie saagiks langes 8 medalit! Suur tänu sportlaste ettevalmistamise eest SK Elite, SK Fortis, SK Leksi 44, Kalevi KJK treenertele ja õpetajatele!

Alexandra Heleri Lipp TV kuulitõuge III koht, odaviske I koht
Hugo Kallaste 10. klassist saavutas 200m jooksus 5. koht ajaga 23,34 s, mis on uus kooli rekord.

Tallinna Koolinoorte Kergejõustiku Meistrivõistlustel osalenud ​ neljakümne kooli hulgas saavutas põhikool 7. koha ja gümnaasium 9. koha. Palju õnne!
Suur tänu sportlaste ettevalmistamise eest SK Elite, SK Fortis, SK Leksi 44, Kalevi KJK treenertele ja õpetajatele!