Uudised

Tallinna Kesklinna koolide kergejõustikuvõistlused 21. mai KSG


16. mail Snelli staadionil toimunud Tallinna Kesklinna koolide kergejõustikuvõistlustel näitasid suurepäraseid tulemusi meie kooli õpilased.
 
4. klassi teatejooksu võistkond 10x60 m pendelteatejooksus saavutas tihedas konkurentsis II koha – koosseisus Kiara Nassar, Johanna Kivimaa, Mira Margitta Trink, Made Johanna Ojamaa, Rosanne Vassus, Edgar Puusepp, Andreas Kaldjärv, Kaspar Korasteljov, Kristjan Randveer, Jaan Edvard Linnas.
4. klasside tüdrukute arvestuses võitis Rosanne Vassus palliviskes II koha.
4. klassi poiste arvestuses platseerus KSG õpilane Kaspar Korasteljov palliviskes III kohale.
 
6.–7. klasside arvestuses korraldasid meie noored TÄIELIKU MEDALITESAJU!
Tüdrukutest võitis 60 m jooksu Marian Müürsepp, poodiumile jõudis ka Margared Pius, kes saavutas III koha. Kaugushüppes võitis Margered Pius II kohale ning Uma Puuram võitis palliviskes samuti II koha.
Uku Nurk 60 jooksu I koht ja Maksim Jelin 1000 m jooksus samuti I koht, nii nagu noormehed enne starti lubasid!
Martin Reitalu saavutas palliviskes II koha.
 
Suur tänu võistlejatele, treeneritele ja õpetajatele ning korraldajatele!
16. mail Snelli staadionil toimunud Tallinna Kesklinna koolide kergejõustikuvõistlustel näitasid suurepäraseid tulemusi meie kooli õpilased.
 
4. klassi teatejooksu võistkond 10x60 m pendelteatejooksus saavutas tihedas konkurentsis II koha – koosseisus Kiara Nassar, Johanna Kivimaa, Mira Margitta Trink, Made Johanna Ojamaa, Rosanne Vassus, Edgar Puusepp, Andreas Kaldjärv, Kaspar Korasteljov, Kristjan Randveer, Jaan Edvard Linnas.
4. klasside tüdrukute arvestuses võitis Rosanne Vassus palliviskes II koha.
4.
klassi poiste arvestuses platseerus KSG õpilane Kaspar Korasteljov palliviskes III kohale.
 
6.–7. klasside arvestuses korraldasid meie noored TÄIELIKU MEDALITESAJU!
Tüdrukutest võitis 60 m jooksu Marian Müürsepp, poodiumile jõudis ka Margared Pius, kes saavutas III koha. Kaugushüppes võitis Margered Pius II kohale ning Uma Puuram võitis palliviskes samuti II koha.
Uku Nurk 60 jooksu I koht ja Maksim Jelin 1000 m jooksus samuti I koht, nii nagu noormehed enne starti lubasid!
Martin Reitalu saavutas palliviskes II koha.
 
Suur tänu võistlejatele, treeneritele ja õpetajatele ning korraldajatele!