Stiilinädal Mäe majas 22. november KSG

12.–17. novembril leidis aset järjekordne Mäe maja stiilinädal. Esmaspäeval toimus tudupäev ning kõik saime oma pidžaamades ja hommikumantlites otse kooli tulla. Teisipäeval liikusid ringi kõikvõimalikud loomad. Kolmapäevane teema oli punk-rokk ning neljapäeval olime koolis kui pahalased. Stiilinädala viimasel päeval oli teemaks kõrgmood ning meie teemanädala lõpetas suurejooneline moeshow.

Kõik osalejad said meeneks stiilinädala kleepsud, mille tegid valmis õpetaja Merike Marrani õpilased. Kunstiõpetuse tundides valmisid stiilinädala plakatid ning fotonurga kaunistused. Poodiumil kõndijate jaoks kaeti pidulaud, kus kõik osalejad said koogilõigu.

Stiilinädalat aitasid korraldada ka meie maja kõige vanemad ehk 5. klassid. Viiendikud tegid terve nädala jooksul fotosid, aitasid saali üles seada ning olid nõu ja jõuga õpetajatele abiks.