Sallivalt ja sõbralikult 18. oktoober KSG

Kadrioru Saksa Gümnaasium korraldab Eesti Õpilasesinduste Liidu algatuse Salliv kool toel animafilmide konkurssi "Sallivalt ja sõbralikult".

Konkursile ootame osalema kuni 3-liikmeliste meeskondade loodud 2-5 minuti pikkuseid animafilme, mis tõstavad esile sallivat ja sõbralikku käitumist-suhtumist igapäevases koolielus. Oodatud on osalejad algkoolist gümnaasiumini.

Konkursi ajakava:

17.11.19 – tööde esitamine

26.11.19 – finalistide välja kuulutamine.

13.12.19 – finaalpäev ja parimate tunnustamine kell 14 algaval tunnustusüritusel.

Filmide esitamine: valmis filmid tuleb saata hiljemalt 17.11.19 kell 20.00 e-posti aadressile ksgsallivaltjasobralikult@gmail.com​

Täpsemalt loe konkursi juhendist!

Konkursi ajakava:

17.11.19 – tööde esitamine

26.11.19 – finalistide välja kuulutamine.

Täpsemalt loe konkursi juhendist!