Saksakeelne jõulusõnavara 19. detsember KSG

Weihnachten, Weihnachtsmann, Weihnachtsmarkt, Weihnachtsgeschenke... saksakeelset jõulusõnavara saab oma silmaga näha ka õppida ka meie oma hubasel jõuluturul vanalinnas. 8.ab saksa keele grupp käis jõulutunnet just siit toomas ning loomulikult ei puudunud tänase vihmase ilmaga ka külm jäätis ja kuum kakao Gelato jäätisekohvikus. Nii hästi pole saksa keele tunnid veel kunagi maitsenud. Frohe Weihnachten, soovib grupp ka kooliperele!
Foto: Marcus Koitjärv, 8.b

Foto: Marcus Koitjärv, 8.b