Saalihoki ja võrkpall 14. veebruar KSG

Eile, 13. veebruaril mängisid meie põhikooli noormehed Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel saalihokit. Neli võitu, üks viik ja üks napp kaotus näitas meie poiste sitket sisu ja tagas edasipääsu FINAALTURNIIRILE!
Võistkonda kuulusid Rudolf Aun, Oliver Muiste, Maksim Jelin, Georg Oliver Metsaorg, Rasmus Remy Kasela, Simmo Siim Reimann.
Suurepäraselt esinesid ka meie põhikooli noormehed võrkpalli alagrupimängudes. Võitsime kindlalt kõik vastased ja pääsesime alagrupist edasi.
Võistkonda kuulusid Artur Tobler, Ralf Andreas Vendel, Mihkel Lokotar, Gregor Kiilmaa, Robin Tiigiste, Georg Oliver Metsaorg, Mart-Martin Pertel, Andre Ilmjärv, Martin Taan.