Uudised

Rakvere Tarvas Spring CUP 2019 01. aprill KSG


Meie kooli õpilane Andre Masing 3.s klassist osales 29.–31. märtsil rahvusvahelisel korvapilliturniiril, kus võistlesid omavahel meeskonnad Peterburist, Moskvast, Lätist, Eestist. Võistkond Tallinna Kalev/Altius, kus mängib ka meie Andre Masing, saavutas 2. koha, kaotades Peterburi Tsentralnaja 1 võistkonnale. Palju õnne!

Suur tänu võistkonna treenerile Romil Jermakovile!

Meie kooli õpilane Andre Masing 3.s klassist osales 29.–31. märtsil rahvusvahelisel korvapilliturniiril, kus võistlesid omavahel meeskonnad Peterburist, Moskvast, Lätist, Eestist. Võistkond Tallinna Kalev/Altius, kus mängib ka meie Andre Masing, saavutas 2. koha, kaotades Peterburi Tsentralnaja 1 võistkonnale. Palju õnne!

Suur tänu võistkonna treenerile Romil Jermakovile!