Rahvusvaheline pudrupäev 10. oktoober KSG

Kas sina teadsid, et täna on rahvusvaheline pudrupäev? Meie koostööpartner Tallinna Ühisgümnaasium tähistas seda meeleoluka hommikupudru degusteerimisega. Kokkade valmistatud mitmeviljaputru pakkusid Rohelise kooli töörühma liikmed kohe garderoobi juures.

Kadrioru Saksa Gümnaasiumi Rohelise kooli esindajad koos õpetaja Maire Künnapiga käisid partnerkoolis putru maitsmas. Kaasas olid 7.b klassi õpilased Maria, Johanna, Lotte, Anna-Greta, Käti, Maria Helena ja Aksel ning 7.a klassist Iiris, Mia Lisett, Katarina, Lauri ja Ralf. Nendel lastel oli pärast pudrusöömist esimeseks tunniks saksa keel ning see otsustati läbi viia lähedal asuvas kohvikus. Kõik olid rõõmsad!
KSG Rohelise kooli tiim tänab oma võõrustajat ja kutsub lähiajal ka vastuvisiidile!