Rahvastepall 20. veebruar KSG

Lisaks linnaosade rahvastepalli võistlustele, osalesime 3. klasside Tallinna koolidevahelisel Dumle sarja rahvastepalli võistlustel.
Meie kool osales selles sarjas esmakordselt. Kuna sellel võistlusel oli reeglite osas mõningaid erinevusi võrreldes linnaosade sarjaga, siis veidi ootamatud muudatused tõid kaasa ka väikese segaduse palliplatsil. Seekord tuli leppida ka kaotustega ja vabariiklikule finaalvõistlusele me ei pääsenud. Aga meeskond oli väga tubli ja üksteist toetav – pärast pallimängu jätkus veel tahtmist ka teisteks lõbusateks ühismängudeks.