Parimad ainetundjad 28. mai KSG

Täna, 28. mail toimus 2018/19. õppeaasta olümpiaadide Tallinna piirkonnavoorude võitjate ja üleriigilistel olümpiaadidel edukalt osalenud Tallinna õpilaste ja nende juhendajate autasustamine Lillepaviljonis.

Meie kooli parimate hulgas olid 8. klassist Artur Ausman tehnoloogiaõpetuses, 8. klassist Joosep Lainvoo keemias, 10. klassist Denis Koropatva saksa keeles, 12. Maarika Maripuu emakeeles ja inglise keeles.

Palju õnne tublidele õppuritele ja nende juhendajatele!

Palju õnne tublidele õppuritele ja nende juhendajatele!