Pallilahing 31. jaanuar KSG

Täna, 31. jaanuaril toimusid Õismäe Sportmängude Hallis Tallinna koolide 3. klasside Pallilahingu võistlused.
Meie kool oli esindatud nii tütarlaste kui ka poeglaste võistkondadega. Pallilahing on suhteliselt uus mäng, mida mängitakse kahe palliga üle võrgu, kasutades ülaltsöötu ja püüdmist. Eesmärk on saada pall vastaste poolel maha ja nii oma võistkonnale punkte koguda. Mängukogemust oli meil veel vähe, aga lapsed olid nii tahtmist täis ja tublid, et kokkuvõttes saavutasime 3. koha, seda nii tütarlaste kui ka poeglaste arvestuses.