Uudised

Palju õnne, Elle Veigel! 21. mai KSG


Eile, 20. mail tunnustas Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart eesti keele aasta puhul pikaajalise staažiga eesti keel õpetajaid.
Staažikate eesti keele õpetajate vastuvõtul tervitas linnapea kõrval osalisi volikogu esimees Tiit Terik Üritusele kutsuti Tallinna koolide ja lasteaedade eesti keele õpetajad eesti keele aasta puhul. Vastuvõtul anti üle ka kõige pikaajalisema eesti keele staažiga õpetajale meene.
Üle 50 aasta on koolis töötanud ka meie kooli õpetaja Elle Veigel. Palju õnne!

Lugege edasi siit.

Vaade klippi üritusest siit.

 

Eile, 20. mail tunnustas Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart eesti keele aasta puhul pikaajalise staažiga eesti keel õpetajaid.
Staažikate eesti keele õpetajate vastuvõtul tervitas linnapea kõrval osalisi volikogu esimees Tiit Terik Üritusele kutsuti Tallinna koolide ja lasteaedade eesti keele õpetajad eesti keele aasta puhul. Vastuvõtul anti üle ka kõige pikaajalisema eesti keele staažiga õpetajale meene.
Üle 50 aasta on koolis töötanud ka meie kooli õpetaja Elle Veigel. Palju õnne!

Lugege edasi siit.

Vaade klippi üritusest siit.