Otsime saksa keele ja loodusainete-keemia õpetajat 15. november KSG

Meie meeskond täieneb!

Ootame enda meeskonnaga liituma saksa keele õpetajat ja loodusainete- keemiaõpetajat!

Sobival kandidaadil on vähemalt bakalaureusekraad (magister võib olla omandamisel). Ta väärtustab koostööd, on digipädev, motiveeritud, loov ja avatud meelega! Ta soovib panustada noorte haridusse, kooli arengusse ning leiab igale probleemile lahenduse!

Kui tunned, et just eelnimetatu iseloomustab sind, siis ootame sinu motivatsioonikirja ja CV-d e-postile Katri.Kauniste@ksg.edu.ee

Rohkem saad lugeda siit

Meie meeskond täieneb!