Uudised

Österreichischer Nationalfeiertag am KSG 30. oktoober KSG


Esmaspäeval toimus koolis Austria rahvuspüha tähistamine. Gümnasistidel oli hommikul võimalus kohtuda Austria Vabariigi värske suursaadikuga Eestis, hr dr Julius Lauritsch´iga. Koos prooviti laulda hümni ning suursaadik rääkis põhjalikult Austria ja Eesti suhetest, saadikuks olemisest ning vastas ka õpilaste küsimustele. Meie kooli vilistlane, ajakirjanik ja tõlkija Hanna Miller jagas hiljem 9. klassidega oma rikkalikke teadmisi ja kogemusi Austriast. Lisaks aulaüritustele tutvustasid äsja Viini külastanud Erasmus+ projekti E+motioni noored saksa keele tundides nii riiki kui oma kogemusi Perchtoldsdorfi koolis rühmaesitluste kaudu.

Esmaspäeval toimus koolis Austria rahvuspüha tähistamine. Gümnasistidel oli hommikul võimalus kohtuda Austria Vabariigi värske suursaadikuga Eestis, hr dr Julius Lauritsch´iga. Koos prooviti laulda hümni ning suursaadik rääkis põhjalikult Austria ja Eesti suhetest, saadikuks olemisest ning vastas ka õpilaste küsimustele. Meie kooli vilistlane, ajakirjanik ja tõlkija Hanna Miller jagas hiljem 9. klassidega oma rikkalikke teadmisi ja kogemusi Austriast. Lisaks aulaüritustele tutvustasid äsja Viini külastanud Erasmus+ projekti E+motioni noored saksa keele tundides nii riiki kui oma kogemusi Perchtoldsdorfi koolis rühmaesitluste kaudu.