Õpilasvahetus Saksamaal 12. november KSG

6.–10. novembril viibisid viis kümnenda klassi õpilast: Carolina Kass, Annika Reinmann, Seth Anderson, Roosi-Matilde Tamm, Liisbet Aavastik ning õpetajad Diana Kollin-Poom ja Eliis-Beth Rosen õpilasvahetuse raames Saksamaal Marburgis Elisabethschule Gümnaasiumis.

Projektis osalesid õpilased Eestist, Saksamaalt, Soomest, Prantsusmaalt ja Hispaaniast. Õpilasvahetuse eesmärgiks oli jätkusuutlik keeleõppimine. Õpilased said kogeda inglise keelset ajalootundi, testida erinevaid keeleõppimise äppe ja valmistada ise keeleõppimise lühivideo.

Järgmine kohtumine toimub juba 2019. aasta veebruaris Tallinnas ja Helsingis. Projekti "Jätkusuutik õppimine: Fit for Future" kaasrahastab Euroopa Liidu programm Erasmus+.