Õpilasfirmade kavandamine 17. oktoober KSG

9. klasside õpilased on viimastel nädalatel ühiskonnaõpetuse tundides tegelenud õpilasfirmade kavandamisega. Ülesande käigus koostati äriplaan ning SWOT-analüüs, et hinnata kavandatava äriidee teostamise võimalikkust. Ühtlasi visandas iga rühm ühe näidistoote, et seda klassikaaslastele tutvustada. Äriideed olid mitmekülgsed - soovitakse luua uut äppi, mille kaudu saab soovija õpilasest tuutorit leida, pakutakse teenust vanade rõivaste või jalanõude kaunistamiseks pildiga, disainiti erinevaid dekoratiivseid tooteid, nagu kleepsud sülearvutitele või funktsionaalsed telefonikaaned, kasvatatakse microgreens'e ehk väikseid ja tervislikke toidutaimi, mida toitlustusäris kasutada.
Tutvuti ka Junior Achievement Eesti tegevusega, et innukamad meeskonnad otsustaksid loodetavasti oma idee ka päriselus ellu viia