Nõusolek testimise ja vaktsineerimise läbiviimiseks 10. september KSG

Head lapsevanemad!

Eesmärk on hoida koolid avatud ja õppimine kontaktõppes. Olulisel kohal on vaktsineerimine ja testimine. Iga pere otsustab ise oma lapse vaktsineerimise ja testimise osas, kuid koolis on meile oluline teada teie otsus.

Haridus- ja teadusministeeriumi, Terviseameti ja Eesti Haigekassa poolt on koostatud:

nõusoleku vorm lastevanematele lapse vaktsineerimise ja testimise kohta

nõusoleku vorm 18-aastaseks saanud õpilasele

Palume antud vorm tagastada digitaalselt allkirjastatult kooliõele aadressil kersti.tamm@kth.ee

Ilma lapsevanema loata ei teostata teie lapsele ei testimist ega vaktsineerimist. Testimise vajalikkus on vaid haigusjuhtumi korral koolis. Testimise viib läbi kooliõde.

Kui te ei ole nõus testimisega, siis seda ei tehta. Haigusjuhtumi korral saadetakse õpilased, keda ei tohi testida, karantiini üldiselt kehtivas korras. Nõusoleku vormi peavad täitma vaktsineerimata õpilaste vanemad.

Nõusolek kehtib kogu õppaasta 2021/2022 vältel, kui sellest ei ole taganetud.

Palun teil nõusoleku vorm tagastada hiljemalt 17.septembriks, et saaksime protseduure paremini planeerida.

Head lapsevanemad!

nõusoleku vorm lastevanematele lapse vaktsineerimise ja testimise kohta

nõusoleku vorm 18-aastaseks saanud õpilasele

Nõusolek kehtib kogu õppaasta 2021/2022 vältel, kui sellest ei ole taganetud.