Noortesaade "Nova" 15. jaanuar KSG

Täna, 15. jaanuaril filmitakse Oru majas vaheklippe noortesaate "Nova" tarbeks meie kooli 6.–9. klasside õpilastega. Küsitleja rollis on täna teleajakirjanik Piret Järvis-Milder.
"Nova" on igal nädalal esmaspäevast neljapäevani ETV2-s kell 18.45 eetrisse minev hariv, informatiivne ja lõbus uus noortesaade mis räägib noori igapäevaselt puudutavatel teemadel, olgu selleks siis toitumine, muusika, erinevad põnevad huvialad, noori kõnetavad eeskujud.
Kõik, mis jääb nii kooliseinte sisse kui ka neist väljapoole. "Nova" teemad tulevad peaasjalikult noorte elust enesest.