Naaberkoolis saksa keele õpetaja ametit proovimas 08. jaanuar KSG

Täna polnud kõigil KSG saksa keele õppijatel mahti pikalt koolilõunat nautida – pärast sööki seadsid 26 õpilast sammud Tallinna XXI kooli poole, et seal eakaaslastele kiirkursusega saksa keel selgeks õpetada! Ühised saksa keele tunnid toimusid sel aastal juba 33. korda toimuva kunsti- ja kultuurinädala raames, mis on tänavu pühendatud Saksamaale.
Esmase tagasiside põhjal täna (veel) kõiki saksa keele nüansse viimseni selgeks ei saadud, küll aga süvenes huvi selle suure kõnelejaskonnaga keele vastu ja paistis, et rahule jäid nii tänased (vahest ka tulevased) õpetajad kui ka nende õpilased.