Uudised

In Memoriam Ave Linaste-Ney 09. august KSG


AVE LINASTE-NEY
( 20.05.1974 – 7.08.2021)

Meie kooli on tabanud kurb kaotus – meie hulgast on lahkunud õpetaja Ave Linaste-Ney. 

Õpetaja Ave Linaste-Ney oli hindamatu kolleeg ja teade tema lahkumisest lõikas eriti valusalt hinge. Ta jääb meelde alati sõbralikuna, naeratavana, suure töövõimega, imeliselt sooja inimesena, kellega igaüks meist soovis suhelda. Õpetajana jättis ta sügava ja sirge vao meie kooliellu, vaadates alati ette ja nähes kaugele. 

Hea koolipere, täna, meie kõigi  jaoks kurval päeval,  toetugem üksteisele ja hoidkem üksteist ning mõelgem õpetaja Avele, kes oma päikselise olemusega jagas meile endast väga palju.

Juhtkonna  nimel

Imbi Viisma
Kadrioru Saksa Gümnaasiumi direktor


 

AVE LINASTE-NEY
( 20.05.1974 – 7.08.2021)

Meie kooli on tabanud kurb kaotus – meie hulgast on lahkunud õpetaja Ave Linaste-Ney. 

Õpetaja Ave Linaste-Ney oli hindamatu kolleeg ja teade tema lahkumisest lõikas eriti valusalt hinge. Ta jääb meelde alati sõbralikuna, naeratavana, suure töövõimega, imeliselt sooja inimesena, kellega igaüks meist soovis suhelda. Õpetajana jättis ta sügava ja sirge vao meie kooliellu, vaadates alati ette ja nähes kaugele. 

Hea koolipere, täna, meie kõigi  jaoks kurval päeval,  toetugem üksteisele ja hoidkem üksteist ning mõelgem õpetaja Avele, kes oma päikselise olemusega jagas meile endast väga palju.

Juhtkonna  nimel

Imbi Viisma
Kadrioru Saksa Gümnaasiumi direktor