Uudised

Meenutus Mäe maja muusikalisest jõulunäidendist koos videoga 28. jaanuar KSG


Meie kool pälvis Tallinna Haridusametilt tunnustuse 2018. aasta detsembri haridusteo valdkonnas, nimelt tõsteti esile Mäe majas etendunud muusikali "Saara ja Toomas päästavad jõulud". Tunnustamise peamised märksõnad kandidaatide esitamisel olid kogemuste jagamine, ürituste korraldamine, õppekeskkonna loomine ja arendamine ning meeskonnatöö.
 
Igal aastal tulevad jälle jõulud, mil tahame uskuda headusesse ja imedesse. Üks tore jõululugu laste esituses aitab sellele igati kaasa. Mäe majas toob juba teist aastat õpilastele, õpetajatele  ja lapsevanematele jõulurõõmu muusikaline jõulunäidend, mille lavale jõudmises aitab kaasa kogu koolipere. Nüüd on võimalus seda meenutada koos videoga etendusest.
Sellel aastal esitati jõululugu "Saara ja Toomas päästavad jõulud", mille kirjutas 7.c klassi õpilane Liisa Maria Tischler. Laval esinesid 3.–5. klasside õpilased. Laulud, tantsud ja lavalise liikumise õpetasid lastele selgeks õpetajad Katre Tuisk, Merike Marran, Helle Laanes ja Mari Eerme. Lavakujundus valmis õpetajate Merike Marrani ja Raimo Sau juhendamisel, valmistajateks nii õpilased kui ka õpetajad. Kostüümide valmistamisel aitasid kaasa 4. ja 5. klassi tüdrukud käsitöötundides õpetaja Kirsta Puparti juhendamisel. Jõuluetenduse plakati kujundas õpetaja Hanna-Liisa Lond.
Suur-suur tänu kogu jõulunäidendi meeskonnale ja õpilastele!​​ Uue jõulunäidendi ettevalmistamine on juba alanud.
 
 
Video on nähtav siin. Video autor on Karl Toomsoo.
Meie kool pälvis Tallinna Haridusametilt tunnustuse 2018. aasta detsembri haridusteo valdkonnas, nimelt tõsteti esile Mäe majas etendunud muusikali "Saara ja Toomas päästavad jõulud". Tunnustamise peamised märksõnad kandidaatide esitamisel olid kogemuste jagamine, ürituste korraldamine, õppekeskkonna loomine ja arendamine ning meeskonnatöö.
 
Igal aastal tulevad jälle jõulud, mil tahame uskuda headusesse ja imedesse. Üks tore jõululugu laste esituses aitab sellele igati kaasa.
Mäe majas toob juba teist aastat õpilastele, õpetajatele  ja lapsevanematele jõulurõõmu muusikaline jõulunäidend, mille lavale jõudmises aitab kaasa kogu koolipere. Nüüd on võimalus seda meenutada koos videoga etendusest.
Sellel aastal esitati jõululugu "Saara ja Toomas päästavad jõulud", mille kirjutas 7.c klassi õpilane Liisa Maria Tischler. Laval esinesid 3.–5. klasside õpilased. Laulud, tantsud ja lavalise liikumise õpetasid lastele selgeks õpetajad Katre Tuisk, Merike Marran, Helle Laanes ja Mari Eerme. Lavakujundus valmis õpetajate Merike Marrani ja Raimo Sau juhendamisel, valmistajateks nii õpilased kui ka õpetajad. Kostüümide valmistamisel aitasid kaasa 4. ja 5. klassi tüdrukud käsitöötundides õpetaja Kirsta Puparti juhendamisel. Jõuluetenduse plakati kujundas õpetaja Hanna-Liisa Lond.
Suur-suur tänu kogu jõulunäidendi meeskonnale ja õpilastele!​​ Uue jõulunäidendi ettevalmistamine on juba alanud.
 
 
Video on nähtav siin. Video autor on Karl Toomsoo.