Me Õpime Kõikjal 12. september KSG

6. klasside õpilased käisid täna, 12. septembril loodusõpetuse tunni raames praktilises õuetunnis, mille teemaks oli "Muld". Viidi läbi katseid, et selgitada välja, millest koosneb muld ning kui palju on mullas õhku. Lisaks pandi proovile oma teadmised jäätmete sorteerimise osas. Meeleolukaks muutis tunni õpilaste rõõmus meel, Gonsiori tänaval tegutsenud töömehed, kes õpilastele head tööindu soovisid ning tuuleke, mis lisaks puulehtetele lennutas laiali ka töölehti.

Oli vaheldusrikas ja põnev tund.

Oli vaheldusrikas ja põnev tund.