Mäe maja HEV infopäev 27. september KSG

Täna, 27. septembril toimus Kadrioru Saksa Gümnaasiumi Mäe majas HEV infopäev. Rääkisime õpilaste toetamisest koolis, võrgustikutööst ja muutunud seadusandlusest haridusliku erivajadusega õppijale toetava õpikeskkonna loomisel. Vaatasime üle kooli võimalused ja vajadused. Leppisime kokku oma kooli sihiseade ja väärtused just selles valdkonnas nooremates klassides.

Eriti armas oli meie vahva ja värske nõustajate meeskonna esimene ühine ettevõtmine: oma tööst rääkisid Mäe maja sotsiaalpedagoog Helerin, õpiabi õpetajad Tiia ja Minna ning uuenduskuuri läbinud dokumentide vorme ja nende täitmise põhimõtteid selgitasid tulevased eripedagoogid Anneli ja Hanna-Liisa. Meil oli väga tore ja kasulik pärastlõuna!