Uudised

Lõpuaktused peetud ja õppeaasta on lõppenud 21. juuni KSG


Lõpuaktused peetud ja õppeaasta on selleks korraks läbi. Nii on ka möödas spordiaasta ja võtaks selle siin lühidalt kokku. Osalesime Tallinna koolinoorte sportmängudel, Kesklinna koolide sportmängudel, erinevatel võistlustel nagu TV 10 Olümpiastarti, Kindral Johan Laidoneri Olümpiateatejooksul ja teistel võistlustel kokku 37 korral. See on üsna suur number ehk muljetavaldav töö meie kehalise kasvatuse õpetajate poolt. Suur aitäh teile!

 

Erinevatelt võistlustelt ja aladelt võtsime 8 kuld-, 9 hõbe- ja 7 pronksmedalit.

Suur, suur tänu selle eest meie tublidele lastele ja kindlasti ka nende treeneritele suurepärase ettevalmistuse eest!

Väga oluline ja tunnustamist väärt on kõikide panus, hoolimata saavutatud kohast. Võisteldes panustate meie kooli spordiellu. Väga suur aitäh teile!

 

Tänan siinkohal veel meie kooli juhtkonda toetuse ja suurepäraste tingimuste loomise eest, Tallinna linna võimaluse eest kasutada Kadrioru staadioni, Kadrioru staadioni sooja ja sõbraliku koostöö eest, KSG Tugiseltsi auhinnafondi eest, lapsevanemaid, vilistlasi ja üldse kõiki, kellele KSG sport oluline on!

Liikumine on tervis ja kes teeb, see jõuab!

 

Ilusat suve!

KSG Liikumine ja sport ainetoimkonna juht

Ants Ivask

Lõpuaktused peetud ja õppeaasta on selleks korraks läbi. Nii on ka möödas spordiaasta ja võtaks selle siin lühidalt kokku. Osalesime Tallinna koolinoorte sportmängudel, Kesklinna koolide sportmängudel, erinevatel võistlustel nagu TV 10 Olümpiastarti, Kindral Johan Laidoneri Olümpiateatejooksul ja teistel võistlustel kokku 37 korral. See on üsna suur number ehk muljetavaldav töö meie kehalise kasvatuse õpetajate poolt. Suur aitäh teile!

 

Erinevatelt võistlustelt ja aladelt võtsime 8 kuld-, 9 hõbe- ja 7 pronksmedalit.

Suur, suur tänu selle eest meie tublidele lastele ja kindlasti ka nende treeneritele suurepärase ettevalmistuse eest!

Väga oluline ja tunnustamist väärt on kõikide panus, hoolimata saavutatud kohast. Võisteldes panustate meie kooli spordiellu. Väga suur aitäh teile!

 

Tänan siinkohal veel meie kooli juhtkonda toetuse ja suurepäraste tingimuste loomise eest, Tallinna linna võimaluse eest kasutada Kadrioru staadioni, Kadrioru staadioni sooja ja sõbraliku koostöö eest, KSG Tugiseltsi auhinnafondi eest, lapsevanemaid, vilistlasi ja üldse kõiki, kellele KSG sport oluline on!

Liikumine on tervis ja kes teeb, see jõuab!

 

Ilusat suve!

KSG Liikumine ja sport ainetoimkonna juht

Ants Ivask