Leonie – Kulturweit vabatahtlik Saksamaalt! 26. märts KSG

Leonie – Kulturweit vabatahtlik Saksamaalt!
Märtsikuu tõi kevadist meeleolu meie igapäevasesse kooliellu!
Õppeaasta lõpuni on meie keskel vabatahtlik Leonie Krist Saksamaalt, kes toetab saksa keele õppetööd koolis.
Lisanduvad mitmed traditsiooniks kujunenud saksakeelsed kevadised üritused, nt saksakeelsed lugemisvõistlused, „KSG sucht den Superstar“, ettevalmistused ülevabariigiliseks teatripäevaks „Kreativfabrik“ jpt. Seega, pikka sisseelamise aega Leoniel ei olnud!

Leonie – Kulturweit vabatahtlik Saksamaalt!
Märtsikuu tõi kevadist meeleolu meie igapäevasesse kooliellu!