Läänemere elustik 09. aprill KSG

6. klasside õpilased kujundasid loodusõpetuse tunnis plakatile Läänemere elustikku, et omanadatud teadmisi Läänemere taimedest, loomadest ja lindudest üle korrata ja kinnistada.
Plakatit tutvustati klassikaastele. Tutvustamiseks oli kaks võimalust – fantastiliste elementidega seotud lugu Läänemere elustikust või telesaate "Osoon" formaati kasutav faktiline ülevaade plakatil kujutatust.
Kokku said teadmised nii loodusõpetust, joonistamisest, kunstilisest kujundamisest kui ka eesti keelest ning muidugi sai rakendada ka loovust, meeskonnatööoskust.