Uudised

"Kuu haridustegu" 21. juuni KSG


„Kuu haridustegu“ on tunnustus, mis võimaldab Tallinna Haridusameti töötajatel märgata ja esitada häid silmapaistvaid haridustegusid tunnustamiseks.

Inspiratsiooniallikana on märgitud ka Kadrioru Saksa Gümnaasium, nimelt meie koolile omistati kombineeritud e-kursuse „Uurimistöö alused“ eest konkursi „E-kursuse kvaliteedimärk 2019“ raames kvaliteedimärk.

Kvaliteedimärk on kinnitus selle kohta, et e-kursus on väga heal tasemel ning tunnustab e-kursuse autorit, kes on saavutanud e-õppe rakendamisel õppeprotsessis suurepäraseid tulemusi. Konkursil osalevad ja saavad tunnustuse eelkõige ülikoolide ja rakenduslike kõrgkoolide kursused, kuid sel aastal pälvis kvaliteedimärgi ka Kadrioru Saksa Gümnaasiumi kombineeritud kursus „Uurimistöö alused“ (autor Triinu Orumaa).

Palju õnne!

„Kuu haridustegu“ on tunnustus, mis võimaldab Tallinna Haridusameti töötajatel märgata ja esitada häid silmapaistvaid haridustegusid tunnustamiseks.

Inspiratsiooniallikana on märgitud ka Kadrioru Saksa Gümnaasium, nimelt meie koolile omistati kombineeritud e-kursuse „Uurimistöö alused“ eest konkursi „E-kursuse kvaliteedimärk 2019“ raames kvaliteedimärk.

Kvaliteedimärk on kinnitus selle kohta, et e-kursus on väga heal tasemel ning tunnustab e-kursuse autorit, kes on saavutanud e-õppe rakendamisel õppeprotsessis suurepäraseid tulemusi. Konkursil osalevad ja saavad tunnustuse eelkõige ülikoolide ja rakenduslike kõrgkoolide kursused, kuid sel aastal pälvis kvaliteedimärgi ka Kadrioru Saksa Gümnaasiumi kombineeritud kursus „Uurimistöö alused“ (autor Triinu Orumaa).

Palju õnne!